Płytki łazienkowe nowej generacji

 

Jeżeli po wielu wielu latach przystępujesz do gruntownego remontu twojej łazienki, przygotuj się na rewolucję. I nie chodzi tu tylko o rewolucję w łazience związaną z kuciem starych kafli, usuwaniem wszelkich łazienkowych sprzętów i sanitariatów czy nawet wymianę rur i innych instalacji. Rewolucja, na jaka musisz się przygotować, to całkowita zmiana w podejściu do wystroju tego pomieszczenia, to nowe kolory, zupełnie inny rodzaj płytek , sprzętów i wyposażenia i w efekcie końcowym całkowicie odmienne niż dotychczas wnętrze : nowoczesne, awangardowe i tak naprawdę na pierwszy rzut oka wcale nie przypominające łazienki. Czy jesteś przygotowany na taką rewolucję ? Jeśli tak to zaczynamy : na pierwszy ogień pójdą płytki łazienkowe.

 

Zobaczmy z czego możesz wybierać w ofercie nowej generacji :

 

  • przede wszystkim, musisz się przygotować na zmianę mentalną. Twoja łazienka, jeśli ma być nowoczesna i inna niż wcześniej, na pewno będzie miała całkowicie nowy kolor. W ofercie płytek łazienkowych nowej generacji odkryjesz awangardowe, wyrafinowane, ale zarazem delikatne kolory i nowatorskie faktury. O jakich kolorach mowa? Najlepiej przekonaj się osobiście przeglądając ofertę https://homekoncept.shop/produkty/lazienka/plytki.html . Zobaczysz tam różne odcienie bieli, beżów i szarości. Możesz pomyśleć, że to monotonne, bo dotychczas w twoje płytki łazienkowe były zielone, różowe albo żółte. Ale gdy chwilę popatrzysz na te wysublimowane wnętrza zaaranżowane w stonowanych barwach z pewnością uznasz, ze to jest łazienka twoich marzeń. Urzekną cie tez delikatne faktury i wzory w formie wypukłości załamujących światło. Wybór nie będzie łatwy, bo każda aranżacja jest doskonała.

 

  • Inna ważna zmiana, na którą musisz się przygotować to rozmiar płytek. Nie znajdziesz już tradycyjnych kafelek w wymiarach 15×15. Nowoczesne wymiary zaczynają się w okolicach 30cm, a kończą w okolicach 70 lub nawet więcej. Twoja nowa łazienka powiększy się optycznie a duże łazienkowe kafle utworzą całkiem nową przestrzeń.