Na czym polega projektowanie ogrodów?

W wielu dużych miastach w Polsce można spotkać piękne, bardziej lub mniej nowoczesne, urządzone i zaprojektowane w różnym stylu ogrody. Kraków to właśnie jedno z takich miejsc, gdzie tychże ogrodów można spotkać naprawdę całe mnóstwo, a każdy jest w zasadzie inny. Ich projektowaniem często zajmuje się NewGardenStyle.pl oraz inne popularne biura projektowe.

Każdemu oczywiście zależy na tym, aby jego ogród w Krakowie czy jakimkolwiek innym miejscu wyglądał jak najlepiej. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, a więc piękny, zadbany i profesjonalnie wyglądający ogród, potrzeba nie tylko sporo czasu i pracy, ale przede wszystkim mnóstwo niezbędnej wiedzy. Tylko dzięki niej mogą pięknie przez cały rok wyglądać takie ogrody. Kraków, jako duże miasto może się pochwalić dość bogatą i na pewno bardzo zróżnicowaną bazą takich właśnie projektantów.

Praca projektantów ogrodów w Krakowie polega nie tylko na stworzeniu samego projektu, co już samo w sobie jest zajęciem wcale niełatwym. Trzeba pogodzić upodobania i często specyficzne dość życzenia klientów z możliwościami fizycznymi. Oprócz tego trzeba najpierw jak najlepiej poznać działkę, specyfikę jej gleby i wiele innych czynników.

Rodzaj usługi Przykładowa cena za usługę – ogrody – Kraków
1 godzina konsultacji w sprawie urządzenia ogrodu 80 zł + VAT
1 godzina konsultacji w sprawie pielęgnacji ogrodu 80 zł + VAT
Wizyta polegająca na omówieniu projektu i podpisaniu końcowej umowy 0zł
Wykonanie projektu Od 600 zł + VAT za 1 m²