Dlaczego warto zdecydować się na projekt domu parterowego?

 

Wraz z mężem krótko po ślubie postanowiliśmy przenieść się z centrum miasta do nieco spokojniejszej dzielnicy. Posłuchaliśmy się rad firmy https://www.homekoncept.com.pl dotyczących projektów domów parterowych, co pozwoliło nam upewnić się, że mieszkanie w budynku bez piętra może być bardziej wygodne niż początkowo zakładaliśmy.

 

Projekt domu parterowego to wygoda.
Projekt domu parterowego.

 

Muszę jednak zaznaczyć, że od początku byliśmy nastawieni na zakup planu budynku jednopoziomowego. Planując założenie rodziny i pojawienie się dzieci, tylko projekty domów parterowych wchodziły w naszym przypadku w grę. Oboje nie wyobrażaliśmy sobie grodzenia schodów i pilnowania drzwi balkonowych. Nasi rodzice również nie należą do najmłodszych, są już na emeryturze i choć dobra kondycja pozwala im na wspinaczkę po schodach, to projekt domu parterowego nie wymaga od nich tego wysiłku. My również kiedyś będziemy parą seniorów, dlatego tak bardzo przyciągały nas plany budynków bez piętra.

 

 

Niektórzy znajomi nie podzielali naszego entuzjazmu względem projektów domów parterowych. Dopóki nie przyszli odwiedzić nas w gotowym już budynku.