Czy warto kupować płytki ręcznie formowane w sklepach online?

 


 

Płytki ręcznie formowane mogą świetnie sprawdzić się jako wykończenie wnętrz. Dlatego też płytki ręcznie formowane z Auroks świetnie sprawdzą się we wnętrzach pomieszczeń, chociaż osoby, które chcą je wykorzystać na zewnątrz budynku również mogą zrobić to bez obaw. Użycie płytek ręcznie formowanych na zewnątrz nie jest błędem, ponieważ cechują się one wysoką odpornością. Jednak ze względu na swój wyjątkowy wygląd są zdecydowanie częściej stosowane we wnętrzach. Potrafią im nadać wyjątkowy charakter i niepowtarzalny styl.

 


 

Wiele osób boi się kupować różnego rodzaju materiały budowlane przez internet, jednak czy aby na pewno jest się czego bać? Zastanówmy się jaka jest cena płytek ręcznie formowanych, gdy kupimy je przez internet i zestawmy to ze sklepami stacjonarnymi.

 

Rodzaj płytek Rodzaj sklepu Cena
Herbrand Online 1,99 zł
Herbrand Offline 2,39 zł
Rotan Online 2,49 zł
Rotan Offline 2,79 zł
Cypress Online 2,39 zł
Cypress Offline 2,99 zł
Super White Online 3,09 zł
Super White Offline 3,29 zł
Krypton Online 2,29 zł
Krypton Offline 2,88 zł

 

Jak widać zwykle w sklepach online ceny płytek ręcznie formowanych są znacznie bardziej atrakcyjne. Na ich korzyść płynie zdecydowanie duża ilość dostępnych sklepów. Dzięki temu można z łatwością znaleźć taki, w którym płytki ręcznie formowane są dostępne w atrakcyjnych cenach. Oczywiśćie kupując przez internet trzeba doliczyć koszty związane z dostawą, jednak jeżeli kupujesz większe ilości płytek, to wtedy i tak jest to zdecydowanie bardziej opłacalny wybór.